Кубок Харківської області по середньовічному бою 2019

У Харкові пройшов турнір: «Кубок Харківської області по середньовічному бою 2019»

Команда «Князь Джуніор» після першого дня змагань

Турнір проходив два дня, де у перший день змагались діти та юнаки до 18 років, а на другий день проходили бої для дорослих.
По результатам першого дня змагань призові місця для нашої команди були такі:

10-11 лет щит — меч
1 місце Вейс Кирило (Клуб «КНЯЗЬ»)
2 місце Кошелєв Валерій (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Тимошенко Антон (Клуб «КНЯЗЬ»)

10- 11 лет малий кубок щит — меч
Калашник Нестор 1 місце (Клуб «КНЯЗЬ»)

14-15 тріатлон
2 місце Купина Єлизавета (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Руслан Парсегов (Клуб «КНЯЗЬ»)

14-15 лет СМБ шашка
2 місце Твердохліб Данил — щит шабля, і номінація шашка баклер (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Купина Єлизавета щит шабля (Клуб «КНЯЗЬ»)

16-17 лет номінація тріатлон
2 місце Солошенко Андрій (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Андрющенко Павло (Клуб «КНЯЗЬ»)

16 — 17 лет номінація шашка баклер
1 місце Солошенко Андрій (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Андрюшенко Павло (Клуб «КНЯЗЬ»)

16 — 17 лет щит шабля
2 місце Андрющенко Павло (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Усатий Костянтин (Клуб «КНЯЗЬ»)

16-17 лет шашка баклер дівчата
1 місце Дегтяренко Ярослава (Клуб «КНЯЗЬ Суми»)
3 місце Купина Єлизавета (Клуб «КНЯЗЬ»)

На другий день були проведені командні бої та дорослі поєдинки

Одиночні номінації:

18+ Тріатлон Ліга А Легка вага
3 місце Мельніков Іван (Клуб «КНЯЗЬ Суми»)

18+ Тріатлон Ліга А Середня вага
1 місце Лінник Дмитро (Клуб «КНЯЗЬ»)

18+ Тріатлон Ліга А Важка вага
2 місце Попов Олександр (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Солошенко Андрій (Клуб «КНЯЗЬ»)

18+ Тріатлон жінки Ліга А
1 місце Дегтяренко Ярослава (Клуб «КНЯЗЬ Суми»)

18+ Тріатлон жінки Ліга А малий кубок
1 місце Бубнова Вероніка (Клуб «КНЯЗЬ»)

18+ Тріатлон жінки Ліга Б
1 місце Бубнова Вероніка (Клуб «КНЯЗЬ»)

Повноконтактні поєдинки Середня вага
3 місце Лінник Дмитро (Клуб «КНЯЗЬ»)

Повноконтактні поєдинки Важка вага
1 місце Попов Олександр (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Солошенко Андрій (Клуб «КНЯЗЬ»)

 

Повноконтактні поєдинки Суперважка вага
1 місце Вышутин Ильяс (Клуб «КНЯЗЬ»)

Алебарда
1 місце Вышутин Ильяс (Клуб «КНЯЗЬ»)
2 місце Лінник Дмитро (Клуб «КНЯЗЬ»)
3 місце Попов Олександр (Клуб «КНЯЗЬ»)

Командні бої:

Команда «Князь» у номінації 3х3
Призери на нагородженні

14-15 років Шашка Баклер 3х3
1 місце «Князь» (Твердохліб Данило, Купіпа Єлизавета, Дегтяренко Ярослава)

16-17 лет Шашка Баклер 3х3
1 місце «Князь» (Солошенко Андрій, Андрющенко Павло, Усатий Костянтин)
3 місце «Князь 2» (Твердохліб Данило, Купина Єлизавета, Дегтяренко Ярослава)

18+ Шашка Баклер 3х3
2 місце «Князь» (Попов Олександр, Лінник Дмитро, Солошенко Андрій)

Клуб «Князь» отримав нагороду: «Краща доросла секція»

Загальний медальний залік:
Золото — 12
Срібло — 8
Бронза — 13

Вітаємо усіх призерів та чемпіонів!

 

Клуб Князь © 2018